lutego 12, 2018

Czerwone paznokcie, moja propozycja na walentynki | Semilac


Znacie mnie na tyle, że doskonale wiecie, że czerwony manicure jest u mnie spotykany najczęściej. Wracam do niego od kilku lat. Uwielbiam ten odcień na paznokciach. Uważam, że jest klasyczny, pasuje absolutnie do wszystkiego, a także prezentuje się bardzo kobieco.


Walentynki, czas miłości i tak dalej i tak dalej. Myślę, że nikogo nie zdziwię faktem, że moja propozycja to 'czysta', klasyczna czerwień?

manicure, hybryda paznokcie, semilac, legendary red, czerwone paznokcie, red nails,

Wybrałam Legendary Red- ostrą, strażacką czerwień, której odcień jest wręcz wibrujący. Podoba mi się i uważam, że jest idealną opcją na walentynki. Standardowo, dwie warstwy gwarantują pełne krycie. Lakier nie smuży i nie spływa nieestetycznie z paznokci.

manicure, hybryda paznokcie, semilac, legendary red, czerwone paznokcie, red nails,   manicure, hybryda paznokcie, semilac, legendary red, czerwone paznokcie, red nails,


manicure, hybryda paznokcie, semilac, legendary red, czerwone paznokcie, red nails,

Jak wiecie, nie przepadam za wzorkami, naklejkami i innymi cekinami. Lubię kiedy manicure jest prosty, ale (w moim odczuciu) efektowny. Najczęściej decyduję się na jeden kolor.
Ładne, zadbane dłonie są najlepszą wizytówką kobiety, nie tylko w walentynki :) Często o tym zapominamy wybierając efektowne stroje, kosztowną biżuterię, czy stylowe dodatki, nie zwracając uwagi na dłonie, które mówią naprawdę wiele.

Co powiecie na moją propozycję? Zbyt prosta, banalna, czy przypadła Wam do gustu? Świętujecie walentynki czy może w tym roku Środę Popielcową? :D Jakie macie odczucia co do Legendary Red

Copyright © 2016 O wszystkim co mnie otacza , Blogger