lutego 16, 2017

Moja 3! Średniaki kosmetyczne. | Produkty do których nie wrócę.

uroda, kosmetyki, średniaki, alverde, wellness& beauty, sephora,

Każdej z nas zdarza się kupić produkt, który nie do końca spełnia nasze oczekiwania. Teoretycznie nie robi nam krzywdy, jakoś działa, ale wciąż to nie to. Dzisiaj przychodzę do Was z trzema takimi kosmetykami, których w ostatnim czasie używam. Jestem ciekawa jakie aktualnie są Wasze średniaki kosmetyczne. 


uroda, kosmetyki, średniaki, alverde, wellness& beauty, sephora,


-krem do rąk Wellness& Beauty kupiłam w Rossmannie za ok 10zł. Urzekło mnie jego oryginalne opakowanie, a także różany zapach. Pomyślałam, że fajnie będzie przetestować coś nowego. Krem niestety nie spełnia moich oczekiwań. Jest bardzo rzadki, wręcz wodnisty, a nawilżenie jakie zapewnia, znikome. Zapach nie jest niestety tym, czego się spodziewałam i generalnie całość wypada bardzo mizernie.

-żel do demakijażu Sephora. Miał być hitem wszech czasów, czytałam o nim na kilku blogach. Okazał się być bardzo zwyczajny i przeciętny. Z makijażem twarzy radzi sobie dobrze, jednak w okolicach oczu pojawiają się problemy. Zdarza się, że podczas użycia piecze mnie skóra przy linii rzęs, a tusz schodzi opornie. Wydajność też nie jest powalająca. Plus za pompkę, dzięki czemu aplikacja jest bezproblemowa i przebiega sprawnie, jednak w tym wypadku to za mało aby do niego powrócić. 

-moje największe rozczarowanie to masło do ciała z Alverde. Każda aplikacja powoduje we mnie frustrację. Czy miałyście kiedykolwiek taki produkt, który podczas aplikacji lekko się pieni? nie wiem jak to wyjaśnić, ale przy każdym wcieraniu go w skórę powstają coraz to mocniejsze, białe smugi. Szczegół ten sprawia, że nie używa mi się go z przyjemnością. Różany zapach jest dość hmm ziołowy, ale raczej z rodzaju tych przyjemnych. Jego właściwości nawilżające oceniam 6/10- nie jest źle, ale z pewnością nie powrócę do niego ponownie. 

uroda, kosmetyki, średniaki, alverde, wellness& beauty, sephora,

Znacie któryś z tych produktów? Koniecznie dajcie znać jakich średniaków używacie aktualnie i jaki kosmetyk wyjątkowo Was wkurza i szybko chciałybyście go zużyć :D mam nadzieję, że mimo wszystko w Waszej kosmetyczce przeważają ulubieńcy, a średniaków, lub co gorsza bubli jest zdecydowanie mniej :)
Copyright © 2016 O wszystkim co mnie otacza , Blogger