stycznia 03, 2017

Max Factor, Lipfinity Lip Colour- znasz coś trwalszego?


uroda, max factor, lipfinity, pomadka w płynie, 180, spiritual,

Dzisiaj przychodzę do Was z prawdziwą petardą! Nie mogłam już dłużej czekać z moją opinią, chociaż notkę odwlekałam sporo w czasie, aby dobrze poznać produkt. Zapraszam na recenzję najtrwalszej pomadki, jaką kiedykolwiek miałam!  

Już od jakiegoś czasu zaprzestałam kupowania matowych produktów do ust. Zazwyczaj nie sprzyjają one kondycji, wręcz przesuszają usta, a także po pewnym czasie nie zawsze wyglądają estetycznie.

Długotrwała pomadka kojarzyła mi się z kilkugodzinnym, nienaruszonym kolorem, o ile zbyt dużo (i zbyt tłusto!) nie jemy i nie pijemy.  Dlatego Max Factor zaskoczył mnie tak bardzo pozytywnie!

W zestawie znajdujemy płynną pomadkę i bezbarwny sztyft. Wybrany przeze mnie kolor 180 Spiritual jest dość kontrowersyjny i nie każdemu przypadnie do gustu. To nude z domieszką brązu- jak dla mnie piękny, nieoczywisty odcień. Gąbeczka, którą nakładamy kolorową bazę jest sztywna, dzięki czemu możemy precyzyjnie wyrysować usta. Od razu po pomalowaniu możemy zauważyć delikatny błysk, który delikatnie ustaje na rzecz lepkości i matu. Po chwili należy nałożyć nabłyszczającą bazę, która nie tylko likwiduje uczucie suchości, ale także nadaje subtelny, nienachalny blask.
 uroda, max factor, lipfinity, pomadka w płynie, 180, spiritual,  
Niejednokrotnie zmywałam pomadkę płynem micelarnym (który nie radzi sobie najlepiej) i olejkiem, który opornie pozbywa się produktu. Nigdy nie miałam nic tak trwałego!  Jest nie do zdarcia! Pomadka trwa na moich ustach przez długie godziny, niestraszne jej jedzenie (to tłuste także!), picie i rozmowy. Ciągle wygląda ładnie i zjada się równomiernie. Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że pomimo swojej trwałości w żaden negatywny sposób nie wpływa na stan moich ust. 

uroda, max factor, lipfinity, pomadka w płynie, 180, spiritual,

Uważam, że pomadka jest warta swojej regularnej ceny (ok.50zł) ale rzecz jasna warto polować na promocję. Mi tak bardzo przypadła do gustu, że zaopatrzyłam się w jeszcze jeden odcień! Chcecie go zobaczyć?

Jestem ogromnie ciekawa czy znacie ten produkt! Koniecznie dajcie mi znać jaki jest Wasz najtrwalszy kosmetyk do ust.
Copyright © 2016 O wszystkim co mnie otacza , Blogger