lipca 19, 2016

Paznokcie hybrydowe: Semilac, 131 Lovely Mickey- pastelowy, neonowy róż. DUŻO ZDJĘĆ!Lato od zawsze kojarzy mi się z kolorowymi, wesołymi paznokciami. I chociaż ukochana czerwień, czy różne odcienie nudziaków goszczą u mnie regularnie, to równie często sięgam po  typowo wakacyjne kolory. Lovely Mickey- kolor, którego nie potrafię jednoznacznie określić. W zależności od światła to pastelowy róż, z którego po chwili wydobywa się subtelny neon, który zwraca uwagę wszystkich.


 

Lubię takie nieoczywiste kolory, dlatego zaraz po Sleeping Beauty, sięgnęłam po Lovely Mickey. Zakwalifikowałabym go do tej samej grupy. Z jednej strony delikatny, pastelowy, lekko rozbielony kolor, ma w sobie wyraźne nuty neonu, które uwidaczniają się w pochmurny dzień lub po zmroku.

 
Wygląda świetnie do opalonych dłoni, jak i białych zwiewnych sukienek i bluzek. Jest na tyle dziewczęcy i nieoczywisty, że przypadnie do gustu nawet dziewczynom, które na co dzień nie lubują się w klasycznych różach.
 
Dajcie koniecznie znać czy podoba Wam się Lovely Mickey i czy same chętnie sięgacie po takie kolory latem! przyznam, że ten odcień mnie zauroczył i z przyjemnością będę do niego wracać.

Poniżej przedstawiam jeszcze kilka letnich, wakacyjnych propozycji, które z marszu poprawiają humor:
Sleeping Beauty, pastelowy neon, który musicie mieć!
Wild Strawberry, radosny i ciekawy odcień różu.
Mardi Gras, różo-fioleto-magento-fuksja. Naprawdę wyjątkowy kolor! 
Pink Doll, najlepszy, nieoczywisty neon na świecie! 

Buziaki, Magda
Copyright © 2016 O wszystkim co mnie otacza , Blogger