maja 08, 2015

MAC, Pro Longwear Waterproof Brow Set- idealny żel do brwi?

Hej, hej!

Jestem ciekawa ile z Was przy wykonywaniu codziennego makijażu poświęca chwilę na brwi. Jestem przekonana, że prawie wszystkie. Brwi są nie tylko oprawą oka, ale swoistą ramą całej twarzy. Nadają charakteru i niewątpliwie dopełniają każdy makijaż.
Moje brwi są kapryśne. Dłuższe włoski, które trzeba ujarzmić, aby nadać całości kształtu, a do tego ciemny kolor. Mam to szczęście, że nie muszę wypełniać ich cieniem, czy kredką. Barwiony żel w zupełności wystarczy, dlatego też poszukiwałam takiego kosmetyku.
Jak wiecie od naprawdę długiego czasu używałam żelu do brwi z Wibo Klik!, który zużywałam i kupowałam na nowo. Jest tani, wydajny i fajnie uzupełnia włoski. Postanowiłam jednak wypróbować coś nowego z czystej ciekawości. Powiedziałam sobie, że tym razem kolor musi być idealny! (ten z Wibo pozostawia delikatny perłowy połysk)

Po przeczytaniu kilkunastu recenzji pierwsze kroki skierowałam do salonu Maca. Tam został mi dobrany Pro Longwear Waterproof Brow Set w odcieniu Brown Ebony. 

Produkt zapakowany jest w kartonik. Za 8g. opakowanie płacimy 70zł. Szczoteczka jest mała i precyzyjna. Bez problemu 'zrobimy nią' początek brwi i koniec. Kolor jest bardzo dobrze napigmentowany i z pewnością musimy z nim uważać, aby nie osiągnąć przesadzonego efektu. Żel utrzymuje się na włoskach przez cały dzień i faktycznie jest wodoodporny. Przeżył deszcz, bieganie i ciężko go zmyć samą wodą. Z płynem micelarnym nie ma żadnego problemu.
Kolor, który został mi dobrany jest wręcz perfekcyjny i nie mógł być lepszy. Ciemny, głęboki, idealnie podkreśla brwi, ale nie jest mocno widoczny. Wygląda bardzo naturalnie, nie zmienia odcienia w ciągu dnia i nie migruje.

Jeśli chodzi o kwestię utrzymania włosków na miejscu, to ma ode mnie 3/5. Nie jestem zachwycona, spodziewałam się czegoś lepszego. (utrwalenie jest na poziomie żelu z Wibo) 


Ogólnie jestem zadowolona z Brow Set'a. Początkowo zmartwił mnie poziomem utrwalenia włosków, niemniej jednak producent nie zapewnia nas w tej kwestii. Pomijając ten fakt, z idealnego koloru, konsystencji i precyzyjnej szczoteczki jestem bardzo zadowolona :)

Czym podkreślacie swoje brwi? Jakie produkty Wam towarzyszą? lubicie mocny, wyrysowany efekt, czy naturalne podkreślenie i ujarzmienie? :) dajcie znać!


Copyright © 2016 O wszystkim co mnie otacza , Blogger