listopada 19, 2014

Peeling Balea, który skradł moje serce!

Hej, hej!

Kobiety to dziwne istoty. Szukają kosmetyków idealnych (jeżeli takie w ogóle istnieją), jak już uda im się je znaleźć, to po jakimś czasie się nudzą. Chcą zmiany i szukają czegoś lepszego. 

Czasem jednak na swojej drodze napotykają średniaki- produkty, które działaniem nie powalają, mimo wszystko chętnie do nich wracają. 


Nie zrozumiem tej logiki (chociaż same przyznajcie, że coś w tym jest!), ale nie o tym dzisiaj. Peeling Balea należy właśnie do średniaków, jeżeli chodzi o jego właściwości ścierające. Mimo wszystko uwielbiam go i dawkuję jak tylko mogę, żeby za szybko się nie skończył. 


dla ciekawskich skład:


i już tłumaczę o co chodzi :) Peeling zapakowany jest w przyjemną dla oka tubkę. Aplikacja jest bezproblemowa, otwór jest dostatecznie duży, aby wydobywanie produktu nie było utrudnione.

Kosmetyk jest gęsty i nie spływa z dłoniDrobinki peelingujące są spore, ale zbyt łagodne. W związku z tym wspomagam się rękawicą peelingującą (efekty są zadowalające.) Produkt możemy z powodzeniem używać codziennie i traktować jako żel pod prysznic z drobinkami peelingującymi. 


Skoro działanie nie zachwyca, to o co chodzi? O ZAPACH!

Moim zdaniem jest w nim coś magicznego. Wyczuwalna jest mandarynka, nuta wanilii, pomarańcz. Wydawałoby się, że kompozycja może być mdła. Nic bardziej mylnego. Zapach jest otulający, słodki, ale i świeży, lekko kwaśny (jeżeli mogę tak powiedzieć :D) Jak dla mnie jesienny ideał!

Ogólne podsumowanie:
+ZAPACH
+nie zawiera parafiny
+konsystencja
+praktyczne opakowanie
+cena
+/-działanie
-dostępność

Moja ocena: 5/5 (weź tu zrozum kobietę!) :D


Chociaż peeling nie jest mocnym zdzierakiem, wybaczam mu to. Przy pomocy rękawicy peelingującej radzi sobie nieźle. Bardzo chciałabym zakupić go ponownie, niestety podczas ostatniej wizyty w DMie nie widziałam go :(

Znacie ten produkt? Macie kosmetyki, do których powracacie mimo tego, że nie są idealne? 
Jeśli tak, to jakie? 
Koniecznie dajcie znać, jestem ciekawa jak to u Was wygląda!
Copyright © 2016 O wszystkim co mnie otacza , Blogger