października 20, 2014

Produkty do pielęgnacji ust

Hej, hej!

Daaawno nie pokazywałam Wam kosmetyków, które aktualnie dbają o stan moich ust. Jako, że jest jesień (co skłania nas do intensywniejszego nawilżania), postanowiłam zrobić aktualizację. Może podpatrzycie coś dla siebie. :) Zaczniemy od zwykłych pomadek, które dają minimalny kolor. Obie bardzo lubię i często po nie sięgam. 
Żurawinowa pomadka z Alverde jest bogatsza konsystencją, utrzymuje się długo na ustach. Chroni je przed wiatrem i zimnem ale też dodatkowo nawilża. Ma piękny słodko-kwaśny zapach i daje delikatny, czerwony kolor.
Nivea za to jest 'rzadsza', gładko sunie po ustach, ale też nie utrzymuje się długo, a jej właściwości pielęgnacyjne są bardzo przeciętne. Lubię jej zapach i to, że daje subtelny, różowy kolor.


Czas na bezbarwne, pomadki ochronne.
Rumiankowa Alterra jest genialna i polecam Wam ją nie tylko na rzęsy. Ma bogatą konsystencję (podobną do Alverde), długo utrzymuje się na ustach, całkiem fajnie nawilża i chroni.Nie pachnie jakoś szałowo ;)
Pomadka z Balea ma za to cudowny oliwkowy zapach. Właściwościami pielęgnacyjnymi przypomina produkt marki Nivea. Nie utrzymuje się długo na ustach i niestety słabo nawilża.


Kosmetyki 'niepomadkowe' mam tylko dwa. 
Masełko Nivea o zapachu wanilia i makadamia, które moim zdaniem jest ciut przereklamowane. Wcale nie ma powalających właściwości nawilżających (w moim przypadku), ale jest bogate i gęste. Długo utrzymuje się na ustach, sprawia, że są miękkie. Używam jej jedynie w domu.
Jajeczko Eos nie jest może najlepszym pomysłem w wersji miętowej, ale sprawdza się super. Zastanawiam się nad zakupem innej wersji zapachowej, aby używać jej zimą. Przyjemna aplikacja, długo pozostaje na ustach i całkiem fajnie nawilża. Myślę, że jest warte uwagi :))


Tak prezentują się wszystkie moje pielęgnacyjne smaczki:

Dajcie znać czy któryś macie. Co sprawdza się u Was najlepiej? U mnie nadal bezkonkurencyjny w tej dziedzinie pozostaje Carmex i Tisane :)

Copyright © 2016 O wszystkim co mnie otacza , Blogger