czerwca 14, 2013

Trwała kreska przez cały dzień! Czy to możliwe? Rimmel

Hej!

Jakiś czas temu postanowiłam się zaopatrzyć w eyeliner ponieważ wcześniejszy tego typu produkt wysechł na wiór. Skuszona promocją zakupiłam Wodoodporny tusz do kresek marki Rimmel. Ma on wbudowany pędzelek, a słoiczek jest mały i poręczny.Ucieszyłam się, że jest wodoodporny. Miałam nadzieję, że dobrze spisze się podczas upałów, że nie będzie się rozmazywał i rozmywał. A jak jest naprawdę? 


Owszem, produkt jest trwały. Wieczorem podczas demakijażu trzeba nad nim chwilę dłużej popracować. Wszystko byłoby dobrze gdyby kolor nie tracił na intensywności w ciągu dnia :( kreska płowieje i nie jest już tak intensywnie czarna, jak chwilę po pomalowaniu.

Pędzelek dołączony w zestawie jest hmmm. poprawny ;) Nie potrafię na oku zrobić nim cienkiej kreski, ale te grubsze wychodzą całkiem ok. 


Ogólne podsumowanie:
+wygodna aplikacja, słoiczek nie utrudnia wydobycia produktu, łatwo maluje się nim kreskę
+poręczne opakowanie
+kreska jest trwała, zaryzykowałabym stwierdzenie, że wodoodporna (jeżeli oczywiście nie trzemy intensywnie oczu;)
+nie rozmazuje się, nie ściera
+cena (kupiłam go za 19zł. na promocji)
-kolor traci na intensywności w ciągu dnia 

Moja ocena: 4-/5


Mimo tego, że kreska trochę płowieje w ciągu dnia lubię ten produkt. Makijaż jest trwały i pozostaje na swoim miejscu przez cały dzień, nie ma problemu z rozmazaną kreską na całej powiece. Ciesze się, że jest w wersji wodoodpornej- pojedzie ze mną na wakacje :)

Znacie ten eyeliner? Lubicie? 
Często nosicie kreski? W moim wypadku kreska latem tworzy cały makijaż oka dlatego tak ważna jest dla mnie trwałość tego typu produktów :)

Buziaki,Magda 

Copyright © 2016 O wszystkim co mnie otacza , Blogger