lutego 07, 2013

Tanie hity kosmetyczne! #7

Hej! 

Każda z nas lubi mieć gładkie i apetyczne ciało dlatego ciągle próbujemy nowych produktów zapominając o tym, że proste rozwiązania najczęściej są najlepsze. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moim sposobem na miękką skórę. Spora część z Was pewnie zna ten sposób ale nie mogłam nie wspomnieć o tym peelingu w tanich hitach kosmetycznych! :) oczywiście mam na myśli:

domowy peeling kawowy! 

Do wykonania naszego peelingu potrzebujemy tylko dwóch składników:
kawę i oliwkę oraz jakiś pojemnik, w którym przechowamy nasz wyrób.


Oba składniki mieszamy ze sobą 'na oko' aż do uzyskania takiej konsystencji, jaka nam odpowiada najbardziej. I gotowe! 


Jeżeli lubicie gruboziarniste, dobrze ścierające peelingi to jest coś dla Was! Gwarantuję Wam, że będziecie zadowolone z efektów! Skóra jest miękka, nawilżona, niesamowicie gładka i apetyczna. 

Zimową porą fajnie jest też dodać cynamon, który ma właściwości rozgrzewające (o zapachu nie muszę wspominać!)


Oprócz świetnych właściwości ścierających nie sposób nie wspomnieć o zapachu, który jest intensywny i utrzymuje się na skórze. Peeling ma również pomóc nam w walce z cellulitem, co oczywiście przemawia na jego korzyść! :)Jeśli jeszcze nigdy nie robiłyście peelingu kawowego koniecznie spróbujcie! Możecie nawet wziąć fusy z kawy i wymieszać z oliwką- taka mała ilość produktu powinna Wam wystarczyć na ocenienie jego działania :) Dajcie mi znać co myślicie o tym sposobie!


A wszystkie dziewczyny, które znają własnoręcznie robiony peeling kawowy zachęcam do dzielenia się opiniami na jego temat! Lubicie? Stosujecie? :)

Buziaki,Magda

Copyright © 2016 O wszystkim co mnie otacza , Blogger