grudnia 15, 2012

Nowości kosmetyczne u Madziak #2


Hej!

Całkiem niedawno pokazywałam Wam swoje zakupy kosmetyczne a dziś znów przychodzę z porcją nowości mimo tego, że nie planowałam uzupełniania i tak dość pokaźnych już zapasów :) 
Nie jest tego dużo ale stwierdziłam, że pokażę te rzeczy, żeby wejść do nowego roku z czystym kontem kosmetycznym :D -The Body Shop, żel pod prysznic o zapachu: moringa 
-The Body Shop, balsam do ciała, zapach: czekolada
O ile zapach czekoladowy lubię to moringa średnio przypadła mi do gustu. Jest to jednak prezent od chłopaka więc nie będę narzekać. Samo to, że postarał się wejść do sklepu z kosmetykami beze mnie to cud :D Ostatnio ciężko mi rozczesać włosy pomimo tego, że podcięłam końcówki. Zakupiłam osławioną już szczotkę Tangle Teezer. Szykuje się recenzja, będzie o czym mówić :) W ostatnich zakupach pokazywałam Wam wodę toaletową Adidas- Fizzy Energy. Zupełnym przypadkiem dostałam drugi egzemplarz dokładnie z tej samej serii. -Essie, lakier do paznokci nr. 249 wicked. W rzeczywistości kolor bardziej wpada w bordo.
-kule do kąpieli  Ostatnimi rzeczami są maseczki, próbki, błyszczyk, mini paletka cieni itp itd od Zanki.  Przesyłkę dostałam na pocieszenie po swojej wygranej u niej na blogu (główna paczka niestety zaginęła).
Ale teraz mam co testować! :))To by było na tyle z nowości kosmetycznych w tym roku!
Nie planuję żadnych zakupów i nadal namiętnie zużywam swoje zapasy, a jak mi idzie będziecie miały okazję ocenić w grudniowym projekcie denko!

Trzymajcie się ciepło, pogoda płata figle!

Buziaki,Magda 


Copyright © 2016 O wszystkim co mnie otacza , Blogger